RODO
Ponad 20-letnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług

Firma ENSI jako pierwsza w Polsce zajęła się doradztwem z zakresu ochrony danych osobowych zaraz po wejściu w życie ustawy o ochronie danych osobowych (30 kwietnia 1998 r.). Zdobyte doświadczenie pozwala nam skutecznie przygotować każdą organizację do wypełnienia wymogów ustawy oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego RODO lub GDPR).

LOGO ENSI-2022
audyty it
Przeprowadziliśmy ponad 500 różnych audytów bezpieczeństwa systemów informatycznych

Od ponad 20 lat pomagamy organizacjom skutecznie rozwiązywać problemy związane z bezpieczeństwem informacji we wszystkich jego obszarach, obejmujących zarówno tajemnice biznesowe, dane osobowe, jak i systemy informatyczne. ​

Testy i audyty bezpieczeństwa systemów informatycznych wykonywane przez Zespół Ekspertów ENSI obejmują zewnętrzne i wewnętrzne testy penetracyjne, testy bezpieczeństwa aplikacji internetowych, jak również audyty zgodności systemów z wymogami prawa (ustawa o ochronie danych osobowych, ustawa o rachunkowości, ustawa o ochronie informacji niejawnych).

Bezpieczeństwo informacji
Opieramy się na autorskich metodykach ENSI

Pomagamy organizacjom skutecznie rozwiązywać problemy związane z bezpieczeństwem informacji we wszystkich jego obszarach, obejmujących zarówno tajemnice biznesowe, dane osobowe, jak i systemy informatyczne. W ciągu kilkunastu lat naszej działalności wykonaliśmy ponad 100 projektów wdrożeń Polityki Bezpieczeństwa Informacji.

kongresy i konferencje
Dzielimy się naszą wiedzą

W ciągu ponad 20 lat działalności ENSI zorganizowaliśmy oraz przeprowadziliśmy niemal 30 kongresów, Banner szkolenia-onlinea także liczne krajowe i międzynarodowe konferencje i seminaria z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Od 2015 r., szkolenia i warsztaty otwarte prowadzimy w ramach powołanego  specjalnie w tym celu, Centrum Szkoleń IOD (wcześniej Centrum Szkoleń ABI).