European Network Security Institute prezentuje uaktualnioną ofertę szkoleń.
W związku ze zbliżającą się nowelizacją ustawy o ochronie danych osobowych firma ENSI zmodernizowała ofertę warsztatów, odpowiadając w ten sposób na nowe wyzwania, które pojawią się w tematyce ochrony danych osobowych.

Już 25 marca 2014 r. rozpoczynamy Warsztaty ABI 2014. Szkolenie jest podzielone na dwa stopnie zaawansowania: ABI I – Przygotowanie do pełnienia roli ABI (25-26.03.2014) oraz ABI II – Doskonalenie nadzoru na przetwarzaniem danych osobowych (27.03.2014).

Warsztaty pierwszego stopnia – Przygotowanie do pełnienia funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji – skierowane są zarówno do osób początkujących, rozpoczynających lub pełniących funkcję ABI od niedawna, jak też do osób pragnących ugruntować posiadaną wiedzę w zakresie podstawowych zagadnień związanych z ochroną danych osobowych. Warsztaty drugiego stopnia – Doskonalenie nadzoru nad przetwarzaniem danych osobowych – skierowane są do osób pełniących funkcję ABI od dłuższego czasu i posiadających doświadczenie w dziedzinie ochrony danych osobowych. Warsztaty te mają na celu usprawnienie stosowanych zasad nadzoru nad przetwarzaniem danych osobowych, doskonalenie posiadanej wiedzy oraz rozwiązywanie problemów o zaawansowanym stopniu skomplikowania występujących w organizacjach, firmach etc.

Program Warsztatów został opracowany przez Zespół Kancelarii Ekspertów ENSI, pod kierunkiem Prezesa ENSI Macieja Byczkowskiego. Warsztaty są prowadzone przez specjalistów – praktyków: Macieja Byczkowskiego, Prezesa Zarządu ENSI – szefa Zespołu Kancelarii Ekspertów ENSI oraz Tomasza Wojtysia – Eksperta ENSI. Wysoką jakość oferty warsztatów ABI potwierdzają liczby – w ciągu ostatnich 10 lat w warsztatach ABI (otwartych i zamkniętych) organizowanych przez ENSI wzięło udział ponad 1000 osób.

Więcej informacji na temat warsztatów: http://csabi.ensi.net

ENSI Sp. z o.o., Al. Jana Pawła II 34, 00-141 Warszawa, tel.: +48 22 620 12 00, e-mail: info @ ensi.net
Polityka prywatności    Copyright © ENSI 2006-2020